Serwis urządzeń klimatyzacyjnych

profesjonalny montaż klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja ma za zadanie stworzenie komfortowych warunków w naszym domu czy biurze, a także zapewnienie odpowiednich parametrów powietrza w pomieszczeniach przemysłowych. Wymiana powietrza i regulowanie jego temperatury oraz wilgotności to zadanie systemów klimatyzacyjnych.

Odpowiednio zamontowane mogą pracować przez długi czas i zapewniać nam satysfakcję z użytkowania.

Aby mieć pewność, że nasz klimatyzator działa poprawnie, powinien być poddawany systematycznym przeglądom. Jeśli urządzenie jest zabrudzone, nie filtruje powietrza poprawnie, a do naszego domu czy biura przedostają się mikroorganizmy i szkodliwe substancje. W celu uniknięcia sytuacji, gdy z klimatyzatora wydobywa się nieprzyjemny zapach, warto przeprowadzać profesjonalny przegląd systemu przynajmniej dwa razy w roku.

Naszym klientom oferujemy fachowe sprawdzenie wszystkich elementów, których uszkodzenie lub zanieczyszczenie może wpłynąć na pracę całego systemu klimatyzacyjnego.

Oceniamy między sprawność elektryczną i wydajność chłodniczą, czyścimy filtry oraz parownik i skraplacz, dokonujemy pomiaru temperatury pomieszczenia, sprawdzamy szczelność układu i dokonujemy ewentualnych napraw.

Właściwie serwisowane urządzenie sprawie że powietrze nie jest zanieczyszczone a urządzenie nie pobiera większej ilości prądu niż powinno, dzięki czemu oszczędzają Państwo i równocześnie dbają o zdrowie. Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 515-091-404