Klimatyzacja do domu: tanie rozwiązania

Poniżej kilka pomysłów na tanią klimatyzację. Na szczęście dla pełnych inwencji oryginałów, zajmują się nią nie tylko poważne firmy, jest tu też pole do popisu dla własnej inwencji.

1. Zamiast chłodzić pomieszczenie, ochłodź się sam

  • Weź udział w ice bucket challenge
  • użyj żelu do chłodzenia do stosowania przy urazach
  • weź zimny prysznic  i rób to tak długo aż zaczniesz  marzyć o cieple

2. Skorzystaj z technik wizualizacyjnych. Wyobraź sobie że poznajesz kobietę swojego życia (niestety na Antarktydzie). Możesz także obejrzeć firm biograficzny o Erneście Shackletonie.

3. Lód, więcej lodu, stare wiadro, wentylator, styropian i taśma klejąca.

4. Aby klimatyzacja w czasie, kiedy na zewnątrz jest gorąco działała i chcesz by pokój był chłodny, musisz wypompować gorące powietrze na zewnątrz i nie można tego obejść. W przeciwieństwie go grzejnika, gdzie wystarczy ogrzać powietrze we wnętrzu; musi zaistnieć wymiana.

Lepsza wiadomość jest taka, że jest sporo opcji z których można wybierać. Na początek można zamontować klimę tylko w wybranych pokojach, używając jednego z dostępnych w internecie kalkulatorów aby dostosować klimatyzator do rozmiarów pokoju i mieć jednostkę wymagająca tylko tyle mocy ile potrzebujesz.

5. Żuj gumę miętową. Nie będzie chłodniej, ale oszukasz zmysły i tak się będzie wydawać.

6. Zrób tak:

tania klimatyzacja warszawa

7 Jeśli mieszkasz w większym mieście jak Warszawa, zawsze można znaleźć pretekst do spaceru do większego centrum handlowego lub kina. Oczywiście z solidną klimatyzacją.

Powodzenia w poszukiwaniu własnych udogodnień! Jeżeli interesuje Cię "poważniejsza robota" i bardziej klasyczne chociaż mniej zabawne rozwiązania w postaci klimatyzatorów do domu lub do firmy, zapraszamy do kontaktu z nami.

 

No Comments Yet.

Leave a comment